top of page

Hakkımızda

Birebir etkinlikler

   Okulumuz Neşeli Tren Anaokulu Ankara Yenimahalle Batıkent'te kreş hizmetleri vermektedir. Okulumuz ezberci ve çocuklara dayatmacı eğitim anlayışından çıkarak, çocukların doğasında olan ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirmek ve yönlendirmek hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir. Okulumuz vermiş olduğu eğitim sistemi ile Batıkent'te en iyi kreşler arasında kendisine yer edinmiştir.

   Okulumuzun en temel amacı; çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, hayallerini ve isteklerini öz güvenle ifade edebilmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır.

Eğitim programımızda Milli Eğitim Bakanlığı programının yanı sıra hem yabancı dil eğitimi hem de görsel ve uygulamalı etkinliklerle dolu eğitim yöntemleri uygulanmaktadır. Uyguladığımız karma eğitim modeli doğrultusunda yaptığımız Anadili , Fen-doğa, oyun etkinlikleri ve Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, müzik etkinlikleri, drama, bale eğitimi sınıflarımızda yapılarak öğrencinin bütünsel gelişimi desteklenirken yetenek ve becerileri de keşfedilmekte ve geliştirilmektedir. 

Geleçek Etkinlik
Doğum Günü Kutlama - 10.02.2020

Okulumuz öğrencilerinden Yağmur ŞENER'in doğum günü için tüm hazırlıklar tamamlanmıştır, tüm arkadaşları ve aile bireyleri etkinliğimize davetlidir.

bottom of page