top of page

Programlar

Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır.
M.Kemal Atatürk
24 - 36 Ay (Yeşil Sınıf)

 

Her çocuk özeldir ilkesinin bilincinde, eğitim ve öğretimin emek ve özveri gerektiren bir süreç olduğu inancında olan bir kurum olarak Anne ve Baba şefkatinin oluşturduğu aile ortamının verdiği sıcaklık ve Batıkent'te en iyi eğitim veren kreşler arasında yerini alan okulumuzda çocuklarımızın içlerinde bulunan eşsiz özelliklerini ve niteliklerini ortaya çıkararak kanatlanmalarına yardımcı olmak en temel düşüncemizdir.

​36 - 48 Ay (Sarı Sınıf)

 

Sınıfımızda Oyun terapisi ile oyun ve oyuncakları kullanarak çocukların deneyimlerini ve duygularını aktarmasını sağlarız. Ankara Batıkent'te kreş hizmetleri veren okulumuzda çocuklarımız çeşitli oyun materyalleri ile zor deneyimler ve problem yaşanılan alanlar yeniden canlandırılır ve birlikte bu zor durumların üzerinde çalışma fırsatı bulunur.

50 - 66 Ay (Kırmızı Sınıf)

 

​Kırmızı sınıfımızda amacımız; kendini, her alanda gelişen dünyaya, bilimsel ve teknolojik yeniliklere uydurabilen, düşünce yapısını çağdaş ve müspet ilim temelleri üzerine inşa eden, bunların yanında milli ve manevi benliğini koruyabilen hem topluma hem de insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

bottom of page